FREE TIPS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Top postatori
Eduard
Cum sa faci un set pvm ! Vote_lcapCum sa faci un set pvm ! Voting_barCum sa faci un set pvm ! Vote_rcap 

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» testestestest
Cum sa faci un set pvm ! EmptySam Feb 01, 2014 6:36 am Scris de Eduard

» Cate ceva ce ar fi ideal sa stiti despre MineCraft
Cum sa faci un set pvm ! EmptyLun Ian 21, 2013 10:28 am Scris de Eduard

» Cateva siteuri MineCraft
Cum sa faci un set pvm ! EmptyLun Ian 21, 2013 10:27 am Scris de Eduard

» Tutorial Usa cu Pistoane
Cum sa faci un set pvm ! EmptyLun Ian 21, 2013 8:57 am Scris de Eduard

» Tutorial fixare apa
Cum sa faci un set pvm ! EmptyLun Ian 21, 2013 8:55 am Scris de Eduard

» Echipa noastra ofera invitatie FiLeList .
Cum sa faci un set pvm ! EmptyLun Ian 21, 2013 4:12 am Scris de Eduard

» IMPORTANT !
Cum sa faci un set pvm ! EmptyLun Ian 21, 2013 3:50 am Scris de Eduard

» Fifa 2013 [read]
Cum sa faci un set pvm ! EmptyDum Ian 20, 2013 4:26 am Scris de Eduard

» Fifa 2012 [ read]
Cum sa faci un set pvm ! EmptyDum Ian 20, 2013 4:23 am Scris de Eduard

Sondaj

Cum sa faci un set pvm !

In jos

Cum sa faci un set pvm ! Empty Cum sa faci un set pvm !

Mesaj  Eduard Sam Ian 19, 2013 7:06 am

Buna tuturor am sa va zic cum sa faceti un set pvm multi mau intrebat cum bat asa de repete reaperu/dragonu rosu/dragonu albastru etc....pai uitati secretul.....cel mai bun caracter pentru a farma pe acest server este warul pe aura..de ce??? pentru ca waru da dmg foarte mare daca este pe aura si trebuie ff mult str(tarie)asa sa trecem la itemele necesare....koif epic bratara epica cercei epic colier epic scut de 90(scut eclipsa) furtuna preferabila de war si arma ai nevoie lama sfanta(se face din otravita)inainte de a o evolua bagati pe otravita pm 40+ iar apoi evoluatio....sa trecem la bonusuri...
pe koif bagati inainte de al evolua 20 otrava 20 diavol 20 vampiri.
pe cercei:20 vampiri 20 diavol 20hh
pe armura:4k pv
pe papuci:preferabil papuci epici iar inainte de a ii evolua bagi pe ei 4k pv si 20 kritika iar papuci de 59 evoluati iti dau ei bonusu lor 25 kritika cea ce inseamna ca veti avea 45 kritika doar de pe papuci:
bratara epica dar ianinte de evouare bagati pe ea 4k pv 20 patrundere 20 diavol 20 vampiri iar dupaceia evoluati iar bratara evoluata va da 35 patrundere bonusu lor deci veti avea 55 patrundere doar de pe bratara datorita ei
colier de 54 evoluat iar dupa ce lati evoluat bagati pe el 4k pv 20 kritika 20 patrundere
scut eclipsa cu 30 tarie imun si 20hh
iar la 6/7 bagati pe 3/4 iteme 10 sansa kritika/patrundere si 10% tare contra monstri iar pe restul itemelelor bagati 10 tarie si 10 tare contra monstri si veti fi pregatiti pt a rupe mapa de 130 si so goliti singuri...dar va mai trb cate cv va mai trebuie cateva fulluri pentru ca daca vin 10 reaperi pe voi nu puteti rezista la ei doar cu reduri si veti muri pt ca sunt prea multi...asa ca mai bagati din cand in cand cand aveti putin pv cate un full eu cu un set asa dar nu l-am facut exact cum am zis mai sus dau 12k pe hit in reaper fara kritika iar cu kritika dau 24k pe hit si aproape la fiecare hit dau kritika rare ori nu dau kritika iar cu skilurile dau 30k cu orice skill fara kritika si cu kritika dau cate 60k pe skil in orice mob din mapa de 130 mai putin dragonu albastru...dar va mai trebuie si cercei oase de tigru(cercei care pica la dragonu albastru care va dau 200 atac)si va mai trebuia bratara oase de dragon(care va da 30 competenta pica la dragonul rosu)as include si niste imagini dar nu am facut printuri cu dmgu ca sa va arat.....

Spor la treaba !! P.S : Sursa tutorialului este dupa alt forum ( fara reclame )
Eduard
Eduard
Admin
Admin

Mesaje : 64
Reputatie : 241
Data de inscriere : 18/01/2013
Varsta : 26
Localizare : Buzau

http://tips.friendhood.net

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum