FREE TIPS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Top postatori
Eduard
Regulile Tips !! Vote_lcapRegulile Tips !! Voting_barRegulile Tips !! Vote_rcap 

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» testestestest
Regulile Tips !! EmptySam Feb 01, 2014 6:36 am Scris de Eduard

» Cate ceva ce ar fi ideal sa stiti despre MineCraft
Regulile Tips !! EmptyLun Ian 21, 2013 10:28 am Scris de Eduard

» Cateva siteuri MineCraft
Regulile Tips !! EmptyLun Ian 21, 2013 10:27 am Scris de Eduard

» Tutorial Usa cu Pistoane
Regulile Tips !! EmptyLun Ian 21, 2013 8:57 am Scris de Eduard

» Tutorial fixare apa
Regulile Tips !! EmptyLun Ian 21, 2013 8:55 am Scris de Eduard

» Echipa noastra ofera invitatie FiLeList .
Regulile Tips !! EmptyLun Ian 21, 2013 4:12 am Scris de Eduard

» IMPORTANT !
Regulile Tips !! EmptyLun Ian 21, 2013 3:50 am Scris de Eduard

» Fifa 2013 [read]
Regulile Tips !! EmptyDum Ian 20, 2013 4:26 am Scris de Eduard

» Fifa 2012 [ read]
Regulile Tips !! EmptyDum Ian 20, 2013 4:23 am Scris de Eduard

Sondaj

Regulile Tips !!

In jos

Regulile Tips !! Empty Regulile Tips !!

Mesaj  Eduard Sam Ian 19, 2013 6:32 am

In primul rand trebuie sa stiti ca regulamentul este foarte strict si orice abatere a acestuia se pedepseste dupa fapta nelegiuta .

[justify]Un principiu care trebuie respectat intotdeauna de utilizatorii TIPS este cel al bunului simt si al respectului fata de membrii staffului cat si ceilalti membri !!

Inainte de a deschide un subiect nou , asigurati-va ca nu a mai fost postat o data sa nu umplem forumul cu 100 de subiecte de acelasi fel . Deschiderea subiectului in sectiuni gresite va duce la o sanctionare ,cei drept minora .Citeste, daca se poate, tot ce s-a discutat intr-un anumit topic. Este scuzabila repetarea unei intrebari la care s-a raspuns in cea de-a saptea pagina din cele 40 dar este inacceptabil pentru un topic de 2-3 pagini.


• Sunt interzise injuriile si jignirile de orice fel aduse Staff-ului forumului sau utilizatorilor acestui forum, acestea fiind aspru sanctionate (majoritatea cuvintelor ofensatoare au fost cenzurate, dar voi puteti gasi noi "cuvinte"). Aceasta regula se refera la orice tip de injuratura, exprimata in posturi, semnaturi, mesaje private, avatare, imagini de orice natura. Sunt interzise de asemenea discriminarile rasiale si orice comentarii care pot fi considerate jignitoare de anumite persoane.
De asemenea si inregistrarea cu nume obscene/jignitoare este interzisa.
Staff-ul forumului va stabili in ce masura cuvintele unui utilizator sunt considerate jignitoare la adresa lor sau a celorlalti utilizatori ai forumului.



• Utilizarea conturilor clona este interzisa. Inregistrarea sau folosirea mai multor conturi pe forum duce la un ban permanent al acestora. Echipa forumului trebuie sa fie informata, fara exceptii, daca doua sau mai multe conturi folosesc regulat, ocazional sau permanent acelasi IP. Nerespectarea acestei reguli poate fi sanctionata cu ban IP.
Impartirea contului cu un membru banat duce la ban IP.


• Reclamele la alte forumuri, servere, huburi, site-uri, etc, sunt strict interzise!



• Sanctiunile sunt hotarate de moderatorii acestui forum in functie de gravitatea faptei si de antecedentele userului. Plangerile la adresa moderatorilor se pot face intr-un mod civilizat, explicand exact problema intalnita, in threadul corespunzator, "Raportare Staff".


• Cererile pentru indepartarea nivelului de avertizare se vor adresa printr-un PM (private message = mesaj privat), moderatorului care vi l-a acordat. Daca nu mai face parte din staff sau nu raspunde, se vor adresa unul alt moderator din sectiunea respectiva.


•Topic Closed(Topic Inchis) este cerut doar de autorul topicului,sau de catre un membru al staff-ului care nu detine o functie in cadrul forumului.Ceilalti membrii ai forumului care cer Topic Inchis si nu sunt autorul topicului,vor primi warn!
Eduard
Eduard
Admin
Admin

Mesaje : 64
Reputatie : 241
Data de inscriere : 18/01/2013
Varsta : 26
Localizare : Buzau

http://tips.friendhood.net

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum